Le creuset sauté panvica 28cm

Kód: 51110280010202
Neohodnotené
€195
Skladom (5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Naša nepriľnavá panvica na sauté, ktorá je ideálna na prípravu rýchlych, chutných a zdravých jedál, je snom každého. Vďaka nášmu najlepšiemu nepriľnavému materiálu sa jedlo ľahko uvoľňuje, takže ho môžete ľahko vyprážať na malom množstve tuku. Medzitým vysoké strany zabraňujú postriekaniu alebo rozliatiu. Extra pomocná rukoväť umožňuje bezpečné a jednoduché zdvíhanie a presúvanie panvice.

Užite si rozbalenie vášho nového nákupu! (A nezabudnite odstrániť štítky a obaly.)

Umyte produkt Le Creuset v teplej saponátovej vode, potom opláchnite a dôkladne osušte.

Vnútorný nepriľnavý povrch ošetrite potieraním rastlinného alebo kukuričného oleja po celom povrchu pomocou papierovej utierky. Keď skončíte, opláchnite produkt horúcou vodou a potom dôkladne osušte.

NEUPRAVUJTE čiernu vonkajšiu bočnú stenu.

Pred čistením výrobok vždy niekoľko minút ochlaďte. Neponárajte ho ani ho nenapĺňajte studenou vodou, keď je horúci, nadmerné zmeny povrchovej teploty môžu výrobok poškodiť.

Odporúčame umývať ručne v teplej mydlovej vode a nie umývať v umývačke riadu, pretože to predĺži životnosť nepriľnavého povrchu.

Na žiadny z povrchov nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani kovové, drsné abrazívne alebo veľmi tuhé čistiace podložky alebo kefy.

Dodatočné parametre

Kategória: Le creuset
Materiál: Tvrdý eloxovaný kovaný hliník
Objem: 5,4l
Rozmer: 28cm
Výška: 9,5cm
Indukcia: ÁNO
Rúra na pečenie: ÁNO
Umývačka riadu: ÁNO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.