Le creuset sauté panvica 24cm

Kód: 51113240010500
Neohodnotené
€179
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka nášmu najlepšiemu, 4x pevnejšiemu nepriľnavému povrchu je Toughened Non-Stick Sauteuse všestranným kuchynským hrdinom. Používajte ho na varnej doske alebo v rúre aj bez pokrievky ako pekáč. Hlboké strany uľahčujú miešanie a bránia postriekaniu a rozliatiu. A super odolné vnútro si poradí s Vaším kovovým riadom. Vezmite si Sauteuse priamo na stôl a podávajte štýlovo. Nezávisle laboratórne testované na odolnosť kovového riadu proti oderu.

Užite si rozbalenie vášho nového nákupu! (A nezabudnite odstrániť štítky a obaly.)

Umyte produkt Le Creuset v teplej saponátovej vode, potom opláchnite a dôkladne osušte.

Vnútorný nepriľnavý povrch ošetrite potieraním rastlinného alebo kukuričného oleja po celom povrchu pomocou papierovej utierky. Keď skončíte, opláchnite produkt horúcou vodou a potom dôkladne osušte.

NEUPRAVUJTE čiernu vonkajšiu bočnú stenu.

Pred čistením výrobok vždy niekoľko minút ochlaďte. Neponárajte ho ani ho nenapĺňajte studenou vodou, keď je horúci, nadmerné zmeny povrchovej teploty môžu výrobok poškodiť.

Odporúčame umývať ručne v teplej mydlovej vode a nie umývať v umývačke riadu, pretože to predĺži životnosť nepriľnavého povrchu.

Na žiadny z povrchov nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani kovové, drsné abrazívne alebo veľmi tuhé čistiace podložky alebo kefy.

Dodatočné parametre

Kategória: Le creuset
Materiál: Tvrdý eloxovaný kovaný hliník
Objem: 3,3l
Rozmer: 24cm
Výška: 8cm
Indukcia: ÁNO
Rúra na pečenie: ÁNO
Umývačka riadu: ÁNO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.